BK Brno
0 0 0 0 0 0
Pages viewed in 2019
Výsledky
Pravidelný párák
Skupinovka 18/19
Pravidelný párák
Vítejte na stránkách bridžového klubu BK Brno
Novinky

S koncem loňského roku jsem se musel rozloučit se svým notebookem, což se, vzhledem k jeho věku, dalo očekávat. Když jsem hledal náhradní řešení pro počítání výsledků, narazil jsem na systém BridgePal, který se mi líbil pro svou flexibilitu a především proto, že je zadarmo. Poprvé jsme ho použili v poslední loňské skupinovce a žádné problémy jsme nezaznamenali. Podruhé jsem chtěl vyzkoušet použití systému bez počítače. Tato varianta by mohla být užitečná v případech, kdy nebudu moci přijít. Doma jsem vše připravil na webovém serveru a ve škole jsme jen spustili tablety. Tablety fungovaly dobře, problém byl jen s připojením k internetu. Používal jsem starší iPhone, který umí 3g, ale neumí LTE. Přestože doma mi při testech vše fungovalo dobře, ve školním sklepě se objevil nečekaný problém - iPhone umožnil připojení pouze tří tabletů (počet klientů zřejmě závisí na kvalitě připojení, protože doma jsem testoval s pěti tablety). Čtvrtý stůl tedy musel použít můj android telefon a jelikož na něm mám dostatek mobilních dat k dispozici, tak vše proběhlo hladce. Takže je vidět, že tablety mohou být užitečné i bez počítače. K tomu by bylo potřeba dořešit připojení k internetu, ale především by tablety nesměly být v Moravském Žižkově.  Ve škole by mohly zůstávat ve skříni, ale nebyly by na čtvrtek nabité. Takže máme dvě možnosti. Jedna je rozdat tablety mezi lidi z Brna, kteří je doma nabijí. V případě, že nebudou moci přijít s tabletem, kouknou na web, kolik je lidí přihlášeno a kolik bude třeba tabletů a případně můžou udělat něco, co se z Moravského Žižkova dělá mnohem hůř. Druhá možnost je, že tablety necháme ve skříni a budeme nosit powerbanky. Tož zkuste popřemýšlet, dnes už vím, že 7.února nebudeme moci hrát, tak do té doby musíme něco vymyslet, jinak se bude psát. A luštit ty grafické záhady.... nepřeju nikomu.

"Úprava cen" stolného od 1. listopadu

Pro tuto sezónu nám vzrostla cena za nájem místnosti ze 300,- na 400,-  Kč a přitom nadále trvá pokles počtu hráčů. Když mi Marek předával kasu, bylo v ní na jeden rok nájmu. Myslím, že by bylo dobré tuto rezervu udržovat a v této situaci bohužel nevidím jiný způsob než zvýšení stolného. Nově počínaje listopadem, budou tedy důchodci a ostatní nevýdělečně činní platit Kč 30,- a plné stolné bude Kč 50,-. Roční poplatky budou relativně zvýhodněny - 600,- Kč slevněný a 1000,- Kč základní. Pro ty, kdo už zaplatili roční poplatek na sezónu 2018/19, se nic nemění. Pokud někdo bude chtít předplatné na běžící sezónu od 1.11.2018 tak ceny budou 480,- resp. 800Kč.

To, že uvádím nejprve ceny pro důchodce a teprve pak základní, je dáno rostoucím podílem důchodců, v posledním roce již došlo k tomu, že máme více důchodců než výdělečně činných.

A na nějaké rapidní zlepšení to nevidím...

 

 

Povinná registrace na skupinovku

Registrace

Chcete-li se zaregistrovat pro přihlašování na turnaje, klikněte v menu na volbu Klub, na další obrazovce klikněte na Set Password a na následující obrazovce zvolte Register.Pak zadejte emailovou adresu, jméno a příjmení bez háčků a čárek a Club Registration Code, který vám byl sdělen v klubu. Zvolte a zapamatujte si hleslo, které budete nadále používat, Club Registration Code už nebudete potřebovat.

Pokud máte problém s registrací, přihlašujte se smskou na 777625477, pokud chcete ušetřit, použijte formulář pod volbou Kontakty v sekci Informace.

Kalendář
24. leden 2019
Pravidelný párák
  (Booking)
31. leden 2019
Pravidelný párák
7. únor 2019
Pravidelný párák
  (Booking)